Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Gratulacje!

Absolwenci 2011 Szkoły Podstawowej w Zdziarcu:
1. Patryk Cichoń,
2. Marlena Cygan,
3. Dawid Dykas
4. Katarzyna Dykas,
5. Katarzyna Gakan,
6. Dominika Giża,
7. Mateusz Golec,
8. Paweł Madura,
9. Karolina Rzegocka,
10. Aleksandra Stelmach
11. Remigiusz Ziobroń

22 czerwca Grono Pedagogiczne, Rodzice i uczniowie spotkali się, by pożegnać

kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta celebrowana przez ks.

Eugeniusza Haburę. Następnie wszyscy przeszli do budynku Szkoły, gdzie uroczyście

powitał ich Dyrektor, Piotr Masłyk.

Nastał rok 2036. Na ulicy zderzają się ze sobą dwie młode kobiety: nauczycielka i dziennikarka. Po krótkiej rozmowie rozpoznają się jako koleżanki z klasy Szkoły Podstawowej. W ten oto sposób absolwenci Szkoły Podstawowej w Zdziarcu rozpoczęli pożegnanie ze szkołą, nauczycielami i młodszymi kolegami… Aleksandra Stelmach i Karolina Rzegocka, bo to one były owymi przechodniami udają się do pobliskiej restauracji Tristam. Tam tez w niedługim czasie dochodzi do spotkania całej klasy. Jak się okazało Patryk Cichoń został lekarzem chirurgiem, Marlena Cygan – policjantką, Dawid Dykas – strażakiem, Katarzyna Dykas – fotografikiem, Katarzyna Gakan – siatkarką, Dominika Giża – lekarzem weterynarii, Mateusz Golec – robotnikiem, Paweł Madura – kapłanem, a Remigiusz Ziobroń – właścicielem kawiarni. Przedstawienie zakończyły życzenia dla nauczycieli, pracowników Szkoły i rodziców, a ich uwieńczeniem było wręczenie ananasa. Następnie glos zabrała klasa V, która pod kierunkiem p. Barbary Moskalczyk, pożegnała starszych kolegów wierszem i piosenką. Głos zabrał także Dyrektor Szkoły który żegnając klasę VI przypomniał ich osiągnięcia i wyniki. Następnie wyróżnieni uczniowie otrzymali świadectwa z paskiem oraz nagrody książkowe.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego przypieczętowały spotkania z wychowawcami i życzenia wspaniałych, bezpiecznych wakacji.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy