Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

„Pierwszego września to dzień wesoły…”

W dniu 1 września  2011 roku młodzi mieszkańcy Zdziarca rozpoczęli kolejny rok szkolny 2011/2012.

Inaugurację rozpoczęła Msza Święta, którą sprawował ks. proboszcz Eugeniusz Habura. Zebrani nauczyciele, rodzice i uczniowie podczas homilii usłyszeli: „Rozpoczyna się kolejny rok. To tak jakby Bóg otwierał nowy rozdział Waszego życia. Przed Wami puste strony – nie ma na nich nic. Nawet kropki. Dobrze je zapiszcie, bo ani ten dzień, ani rok szkolny już się nie powtórzy. Nie zmarnujcie tych dni!”.

Druga część uroczystości miała  miejsce w Szkole Podstawowej. Zgromadzonych powitał dyrektor Szkoły – Piotr Masłyk. Przedstawił informacje organizacyjne, zaprezentował wychowawców, a rodziców zaprosił do współpracy.

 

 

{MW}

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy