Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

„Szkoła na czasie, epodręczniki w klasie!”

           Zainteresowanych zapraszamy do zajrzenia na stronę www.epodreczniki.pl

                Jest to bezpłatna platforma na której zarówno maluchy, jak i starsi uczniowie, znajdą e-podręczniki do nauczania początkowego, języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, przyrody, matematyki, zajęć komputerowych i informatyki, biologii, geografii, fizyki, chemii, edukacji dla bezpieczeństwa. A w nich mnóstwo zadań interaktywnych, krzyżówek, filmików. Są też wirtualne podróże i eksperymenty.

          Na platformie znajduje się dodatkowo 2500 uzupełniających zasobów metodycznych i dydaktycznych. Programy nauczania, scenariusze lekcji, poradniki dla nauczycieli oraz zbiór lektur szkolnych. Wszystkie zasoby są udostępnione na zasadach pełnej otwartości dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń. Mogą z nich korzystać uczniowie, nauczyciele, rodzice, edukatorzy i amatorzy, entuzjaści Internetu i sceptycy. Zajrzyjcie, warto!

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy