„Szkoła na czasie, epodręczniki w klasie!”

Zainteresowanych zapraszamy do zajrzenia na stronę www.epodreczniki.pl

Jest to bezpłatna platforma na której zarówno maluchy, jak i starsi uczniowie, znajdą e-podręczniki do nauczania początkowego, języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, przyrody, matematyki, zajęć komputerowych i informatyki, biologii, geografii, fizyki, chemii, edukacji dla bezpieczeństwa. A w nich mnóstwo zadań interaktywnych, krzyżówek, filmików. Są też wirtualne podróże i eksperymenty.

Na platformie znajduje się dodatkowo 2500 uzupełniających zasobów metodycznych i dydaktycznych. Programy nauczania, scenariusze lekcji, poradniki dla nauczycieli oraz zbiór lektur szkolnych. Wszystkie zasoby są udostępnione na zasadach pełnej otwartości dla wszystkich, bez żadnych ograniczeń. Mogą z nich korzystać uczniowie, nauczyciele, rodzice, edukatorzy i amatorzy, entuzjaści Internetu i sceptycy. Zajrzyjcie, warto!