Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Dziadkowie są trochę rodzicem, trochę nauczycielem i trochę najlepszym przyjacielem.

               22 stycznia 2016 roku w progi naszej Szkoły przybyli Babcie i Dziadkowie naszych Milusińskich. Specjalnie dla nich uczniowie klas 0 – III, pod przewodnictwem swoich pań wychowawczyń, przygotowali program artystyczny. Czego tam nie było – wiersze, piosenki, przedstawienie, taniec poloneza, wreszcie gromkie „100 lat”!

 

                    

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy