Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

„Na smutek i frasunek nie pomoże trunek ani inny ekwipunek!”

               3 października 2016 roku uczniowie klas IV – VI wzięli udział w warsztatach profilaktycznych z tematyki „Na smutek i frasunek nie pomoże trunek ani inny ekwipunek” zorganizowanych przez firmę Progres – Instytut Rozwoju i Edukacji, oddział w Rzeszowie. Zajęcia rozpoczęło śledztwo nad czarnym plecakiem, który okazał się przedmiotem niejakiej Karoliny. Karoliny, która ma mnóstwo problemów. Podczas spotkania uczniowie dyskutowali na temat uzależnień,  kłopotów związanych z dorastaniem oraz emocji i towarzyszących im zachowań.

  

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy