Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

„Witaj majowa jutrzenko!”

             28 kwietnia 2017 roku klasa IV, pod opieką pań: Agnieszki Harchut i Ewy Lubery, przypomniała nam historię uchwalenia Konstytucji 3 maja. Czwartaki, za pomocą kukiełek wykonanych przez Sylwię Dykas, przypomnieli historię Sejmu Czteroletniego oraz ostatnią wolę ginącej Ojczyzny, czyli Konstytucję 3 maja. Odtańczyli też poloneza.

         Podczas trzeciomajowej akademii Szkolne Koło Caritas, którego opiekunami są: pani Agnieszka Harchut i ks. Damian Warzecha, zaprezentowało także swoje całoroczne osiągnięcia w postaci prezentacji nt. „Ludzki gest”.

                          

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy