Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Już wiemy jak być „cyberbezpiecznym”

              31 października 2017 roku uczniowie klas IV – VII uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszkami mieleckiej policji. Policjantki przypomniały zasady zachowania się w życiu realnym i wirtualnym. Mówiły o obowiązku chodzenia do szkoły, o sposobach karania za wagary, o mandatach dla tych, którzy piją, przeklinają i palą w miejscach publicznych, o zażywaniu narkotyków, o odpowiedzialności nieletnich za czyny karalne np. kradzież. Było także o zachowaniu się w cyberprzestrzeni. Na koniec każdy uczestnik otrzymał ulotkę informacyjną o cyberprzemocy opracowaną przez Zespół Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

  

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy