Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

„Polsko, nie jesteś już niewolnicą!”

                    10 listopada 2017 roku klasa VI, pod opieką pani Barbary Moskalczyk, przypomniała wydarzenia sprzed 99 lat, kiedy to Polska, po 123 latach niewoli, odzyskała Niepodległość.  Telewizja Szkolna przypomniała czasy zaborów, trudną historię polskiego orła, wreszcie radosny 11 listopada 1918 roku. Był także śpiew patriotycznych pieśni, taniec w kolorach narodowych i biało – czerwone kotyliony na każdej piersi….

                    

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy