Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Święty Mikołaj nie zapomniał o Zdziarcu

             6 grudnia Święty Mikołaj odwiedza grzeczne dzieci i ma dla nich mnóstwo prezentów. Na trasie tego dnia nie mogło zabraknąć i Zdziarca. Święty Mikołaj zajrzał do Szkoły wczesnym wieczorem, a tam czekało na niego mnóstwo uśmiechniętych buź. Zanim jednak pojawił się Święty na małych i dużych mieszkańców wioski czekało przedstawienie pt. „Śpiąca królewna” przygotowane pod opieką pani Ewy Lubery przez klasę VI i VII.

 

                   

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy