Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Szkolne Koło Caritas nie próżnuje!

                  Szkolne Koło Caritas działające pod opieką księdza Jakuba Kulpy i pani Agnieszki Harchut nie próżnuje. Od września uczniowie zaangażowani byli w zbiórkę nakrętek dla Oliwii. Przez ostatnie tygodnie Koło zbierało słodycze, z których zrobiono paczki dla uczniów Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Pniu. Członkowie Caritas wzięli także udział w robieniu bożonarodzeniowych upominków, które wraz z księdzem katechetą przedstawiciele Koła zawieźli chorym z naszej parafii.

  

     

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy