Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Kolejni goście zawitali w progi naszej Szkoły

               11 grudnia 2017 roku do naszej Szkoły, pod opieką swoich nauczycieli, przybyli wychowankowie Niepublicznej Szkoły Przysposobienia do Pracy w Pniu, by obejrzeć spektakl pt. „Śpiąca królewna” zagrany przez uczniów starszych klas naszej szkoły. Nie mogło także obyć się bez spotkania ze Świętym Mikołajem, który dla każdego miał mnóstwo słodyczy.

 

                               

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy