Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Bożonarodzeniowy Kiermasz Ciast i Ciasteczek

               15 grudnia 2017 roku, jak co roku, na szkolnym korytarzu miał miejsce Świąteczny Kiermasz Ciast i Ciasteczek. Do wyboru były rurki, muffinki, kokosanki, grzybki i wszelkiego rodzaju ciasteczka. Pyszności te w tym roku wykonali: (od lewej) Sylwia Dykas z mamą Mariolą, Alicja Janeczek, Julia Labak z mamą Małgorzatą, Amelia i Milena Weryńskie z mamą Renatą, Wojciech Smagacz z mamą Agatą, Aleksandra i Martyna Pryga z mamą Lucyną, Aleksandra Żytniak z mamą Iwoną, Julia Chmiel z mamą Haliną oraz Zuzanna Siembab wraz z mamą Agatą.

  

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy