Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

ZABAWA CHOINKOWA

27 stycznia spotkaliśmy się w naszej szkole w radosnej atmosferze zabawy i nadchodzącego odpoczynku. Pierwszy dzień ferii zimowych w naszym przypadku stał się także  dniem wyjątkowej imprezy choinkowej.

Wspólna zabawa odbyła się w dwóch częściach: rano – najmłodsi wychowankowie bawili się wspólnie z rodzicami i swoimi wychowawczyniami; po południu starsi uczniowie. Korytarz szkolny udekorowany przez uczniów pod wodzą pani Ewy Lubery  wyglądał cudownie. W ramach imprezy były oczywiście tańce, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz liczne zabawy i konkursy, których pomysłodawcami była młodzież klas starszych. Szczególnie podobała się Randka w ciemno, czyżby niedługo  Walentynki?:)

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy