Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Ferie w kinie

We wtorek 30 styczna 2018 roku grupa  uczniów z klas młodszych wraz z nauczycielami  wyjechała  do kina Sokół w Dąbrowie Tarnowskiej.

Dzieci obejrzały  na dużym ekranie film  familijny  „Paddington 2”. Przygody sympatycznego misia wszystkim przypadły  do gustu. Jego tarapaty nie tylko bawiły  i wzruszały, ale miały również wartość edukacyjną. Nawiązywały do ważnych wartości takich jak: miłość i odpowiedzialność. Wszyscy wyszli z kina z przekonaniem, iż nie ma nic cenniejszego niż prawdziwa przyjaźń, a dobrocią i życzliwością  można dużo zdziałać

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy