Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Cudowny chłopak

31 stycznia uczniowie klas starszych wraz z opiekunami udali się do rzeszowskiego Multikina  w Millenium Hall na film pt.: Cudowny chłopak.

Ekranizacja znakomitego bestsellera, który wzruszył i rozbawił czytelników na całym świecie, nam również przypadła do gustu. Główny bohater – Auggie  ze zdeformowaną twarzą, potrafił zarówno rozbawić swoimi pokładami humoru, wzruszyć rozterkami na temat przyjaźni, jak i wywołać ogromny ból w naszym sercu, gdy cierpiał odrzucony przez środowisko. Od tego dziesięciolatka można byłoby się wiele nauczyć.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy