Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Mikołaju, Mikołaju…

Dnia 6 grudnia od samego rana po korytarzach naszej szkoły biegali uczniowie w czapkach mikołajkowych. Na pierwszej lekcji, jak co roku, odbyła się akademia przygotowana przez klasę  VI oraz dzieciaki z klas młodszych.  Tym razem szóstoklasiści przygotowali oryginalną wersję Jasia i Małgosi, młodzi aktorzy spisali się bardzo dobrze.  Następnie na scenę wkroczył Mikołaj, który przywitał się z nami i zaprosił uczniów do klas. Po krótkiej chwili przyszedł do naszej klasy i rozdał prezenty. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Atmosfera mikołajkowa trwała do ostatniej lekcji.

Bartek Kania

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy