Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Spotkanie z ratownikiem medycznym

            20 grudnia naszą szkołę odwiedził ratownik medyczny – pan Piotr. Opowiedział nam o trudach swojej pracy, z którymi na co dzień musi się mierzyć. Pan Piotr nauczył nas, jak poprawnie wykonywać  resuscytację krążeniowo – oddechową. Każdy mógł przystąpić do ćwiczenia na manekinie i defibrylatorze. To bardzo potrzebna lekcja, ale miejmy nadzieję, że nie będziemy mieli okazji jej wykorzystać.

Gabriela Błach

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy