Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Wycieczka do Promiennego Zamku

      Ponieważ dzieci uwielbiają ruch i radość, dlatego we wtorek 12 lutego udaliśmy się na wycieczkę  do Promiennego Zamku w Tarnowie. Podczas pobytu uczniowie klas 0- III korzystały z mnóstwa atrakcji. Do dyspozycji  były liczne zabawki, dmuchańce, zjeżdżalnie, baseny z kolorowymi piłeczkami oraz wiele innych ciekawych niespodzianek. Główną atrakcją był  tor przeszkód z licznymi schodkami, ślepymi przejściami, przeszkodami i zabawkami. Każde dziecko odnalazło tu coś dla siebie. Dzieciaki aktywnie spędziły czas, rozwijając przy tym sprawność ruchową.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy