Mia i biały lew

12 lutego uczniowie klas starszych naszej szkoły wraz z 4 opiekunami wybrali się do mieleckiego  kina Ciemna 3D na film Mia i biały lew. Film opowiada historię dziesięcioletniej Mii, której życie wywraca się do góry nogami, kiedy wraz z rodziną przeprowadza się do Afryki na farmę lwów. Dziewczynka odnajduje się w nowej rzeczywistości dopiero dzięki wyjątkowemu białemu lwiątku. Kiedy życie dorosłego już lwa zostaje zagrożone, Mia nie cofnie się przed niczym, by uratować przyjaciela.
A w jaki sposób to zrobi, tego już nie zdradzimy, tylko zaproponujemy wyjście do kina, bo warto… Po obejrzeniu filmu cała nasza grupa wybrała się na jedzonko do Mc Donalds. Pełni wrażeń kinowych i kulinarnych zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Kolejny drugi już dzień feryjny minął bardzo interesująco i wyjazdowo.