INFORMACJA O ZAPISACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Oddział przedszkolny

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zdziarcu informuje,  że w dniach od 11 do 14 marca 2019r. prowadzone będą zapisy dzieci urodzonych w 2013r. i 2014r. do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Zdziarcu. Zapisy dziecka do oddziału przedszkolnego dokonują osobiście rodzice w sekretariacie dyrektora szkoły od godz.8.00 do 14.00. Osoba zapisująca proszona jest o przybycie wraz z dzieckiem.

Klasa I

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zdziarcu informuje,  że w dniach od 11 do 14 marca 2019r prowadzone będą zapisy dzieci urodzonych w 2012r.   do klasy I Szkoły Podstawowej w Zdziarcu. Do klasy I można zapisać dziecko urodzone  w 2013r. pod warunkiem, że odbyło roczne przygotowanie przedszkolne w roku szkolnym poprzedzającym rozpoczęcie nauki w klasie pierwszej. Zapisy dziecka do I klasy dokonują osobiście rodzice w sekretariacie dyrektora szkoły od godz.8.00 do 14.00.