Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Wyjątkowy „Kopciuszek”

Dnia 7 marca 2019 r. przedszkolaki oraz pierwszoklasiści wraz z opiekunami: panią Marysią i panią Alą  udali się do Ośrodka Rewalidacyjno- Wychowawczego w Pniu. Uczniowie tamtejszej szkoły przygotowali dla naszych maluchów przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Wykonali  oryginalne stroje i scenografię. Pięknie wyrecytowali swoje role. Przedstawienie było bardzo zabawne i zaskakujące. Gratulujemy wychowawcom pomysłów i zaangażowania.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy