Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Dzień Kobiet w naszej szkole

 

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Święto kojarzy się różnie: jedni mówią, że miłe i sympatyczne, inni, że to relikt przeszłości, jednak faktem jest, że kobiety trzeba kochać i szanować. Dla chłopców w naszej szkole jest to oczywiste. Dlatego męska cześć Samorządu Uczniowskiego, czyli Konrad i Bartek, postanowili 8 marca złożyć  życzenia paniom i pannom. Wszystkie kobiety, te starsze i te młodsze, zostały poczęstowane słodkościami, by ten dzień był choć trochę inny od zwykłej szkolnej codzienności. Natomiast chłopcy w każdej klasie obdarowali swoje koleżanki i nauczycielki kwiatami. Dziękujemy Panowie!

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy