Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

 

26 marca w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim odbył się Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który  zgromadził najzdolniejszych wokalistów z okolicy.  Naszą szkołę reprezentowała mocna drużyna. W kategorii klas młodszych komisja konkursowa wyróżniła  Magdalenę Żytniak i Magdalenę Cichoń, natomiast Amelia Madura wyśpiewała III miejsce.  W kategorii klas VI – VIII pięknie zaprezentowała się Julia Chmiel zdobywając I miejsce.

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy