Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Dopalacze kradną życie

 27 marca funkcjonariusze policji z Radomyśla Wielkiego zorganizowali spotkanie z uczniami klasy VII i VIII. Tematem przewodnim były zagrożenia związane z zażywaniem substancji psychoaktywnych, a w szczególności dopalaczy. Przestrzegali  nas przed sięganiem po tego typu niebezpieczne środki. W trakcie prowadzonych rozmów  podawali przykłady młodych ludzi, którzy kierowani ciekawością, bądź chęcią przypodobania się towarzystwu, spróbowali dopalaczy, a w konsekwencji uzależnili się od nich, tracąc cenne zdrowie lub nawet życie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy