Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Mieleckie Targi Edukacyjne

25 kwietnia uczniowie klasy VIII wzięli udział w XIV Mieleckich Targach Edukacyjnych. Wydarzenie miało miejsce w Domu Kultury, gdzie przygotowano kilkadziesiąt stoisk promujących różne szkoły.Targi Edukacyjne to bardzo dobra okoliczność do tego, by młodzież mogła w szczegółach zapoznać się z ofertą swoich przyszłych szkół. To właśnie przy okazji takich targów można przekonać się, gdzie warto kontynuować naukę.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy