Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

,,Poezjo, wzbudź ducha narodu”

„Poezjo, wzbudź ducha narodu” to tytuł akademii  z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która miała miejsce w naszej szkole. Występ przygotowali uczniowie klasy VIII oraz dziewczęta z klasy VI. Julia Chmiel rozpoczęła przedstawienie utworem ,,Kiedy ranne wstają zorze”. Młodzież przygotowała i przedstawiła w sposób bardzo ciekawy- słowem, gestem i piosenką- cenną lekcję historii, wkładając w to mnóstwo serca. Publiczność nagrodziła młodych aktorów gromkimi brawami. Na koniec występu Pan Dyrektor podziękował uczniom za trud włożony w akademię.

                                                                                                                                                                                          Gabriela Błach

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy