Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Wycieczka do Zakopanego

7 maja   klasy V – VIII, wraz z opiekunami, wyruszyły na dwudniową wycieczkę do Zakopanego.  Droga minęła nam bezpiecznie i szybko, nikt nie nudził się w autobusie. Po około czterech godzinach jazdy naszym oczom ukazały się Tatry – nasz cel.  Około godziny 12.00 wysiedliśmy w centrum Zakopanego i ruszyliśmy za naszym przewodnikiem, który poprowadził nas prosto na szlak  Doliną Strążyska.  Następnym  punktem wycieczki była skocznia narciarska oraz ołtarz papieski przy Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej.   Następnego dnia   przeszliśmy  Halę Kondratową oraz zwiedziliśmy Centrum Edukacji Przyrodniczej. W tym nowoczesnym, multimedialnym muzeum dowiedzieliśmy się wiele o zwierzętach zamieszkujących Tatry, kamieniach z jakich zbudowane są skały oraz wielu ciekawostek o panoramie gór. Po  obiedzie udaliśmy się w drogę powrotną  i o  20.00 wróciliśmy  do Zdziarca.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy