Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Konkurs recytatorski w Żarówce

W tegorocznej edycji cieszącego się dużą popularnością Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, który organizowany jest w Szkole Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Żarówce  wzięli udział  uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum.  Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe. W starszej kategorii nasza uczennica Aleksandra Żytniak zajęła II miejsce, natomiast w młodszej kategorii Madzia Janeczek została wyróżniona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy