Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Dzień Matki

W niedzielę 19.05.2019 r. w Zdziarcu odbyło się spotkanie mieszkańców z okazji Dnia Matki zorganizowane wspólnie przez Bibliotekę Publiczną, Szkołę Podstawową i Koło Gospodyń Wiejskich. Radosną część artystyczną przygotowali uczniowie szkoły pod kierunkiem pań wychowawczyń: pani Ewy Lubery, pani Alicji Cichoń, pani Bożeny Kujdy oraz pani Marii Chmury. Uroczystość swą obecnością zaszczycili zaproszeni goście, kochane mamy i tatusiowie z dziećmi oraz babcie. Po doznaniach artystycznych panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zdziarcu zaprosiły na poczęstunek przygotowany w całości przez jego członkinie. Humory dopisywały, wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili niedzielne popołudnie.

Karolina Baran

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy