Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Wyjątkowy Gość

We wtorek, 11 czerwca,  naszą szkołę odwiedził  wyjątkowy gość – ks. Paweł – misjonarz od 12 lat pełniący  swą posługę w Boliwii. Obecni na spotkaniu uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat Boliwii, obejrzeli krótki filmik obrazujący pracę misjonarzy oraz  typową dla tego kraju przyrodę z pełnymi barw ptakami, zwierzętami i roślinami. Misjonarz opowiadał m.in. o życiu dzieci w tym misyjnym kraju, o zwyczajach i boliwijskiej kuchni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy