Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczystą Mszą Świętą rozpoczęło się dla uczniów Szkoły Podstawowej w Zdziarcu zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W kościele  zgromadzili się uczniowie, rodzice i nauczyciele, by podziękować za miniony rok.  Po Mszy Świętej wszyscy udali się do szkoły, gdzie młodzież klasy VIII w musicalowym stylu pożegnała  mijający rok szkolny. Klasa VII przygotowała dla absolwentów swoistą Galę Oskarów i w ten sposób każdy ósmoklasista został doceniony. Pan dyrektor Piotr Masłyk podsumował przechodzący już do historii rok szkolny i wręczył nagrody uczniom wyróżniającym się pod względem nauki i zachowania oraz sukcesów w konkursach artystycznych i  sportowych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy