Strona główna    Kontakt
Nasza Szkoła
Aktualności
Z Życia Szkoły
Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców
Dla Uczniów
Komunikaty
Nasza Gazeta
Dokumenty
Linki

Natalia nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole odbyły się 10 września. W wyniku głosowania zastępcą przewodniczącej szkoły został Bartłomiej Kania, natomiast najwięcej głosów otrzymała Natalia Cichoń.  Po planie wyborczym, jaki przedstawiła nam nowa przewodnicząca, wszyscy spodziewają się, że ten rok będzie bardzo bogaty w wydarzenia oraz że zostanie wprowadzonych wiele ciekawych zmian. Na pewno każdy jest bardzo ciekawy, co dokładnie zamierza i planuje nasza nowa przewodnicząca. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej!

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Nasza szkoła | Aktualności | Z Życia szkoły | Grono Pedagogiczne
Dla Rodziców | Dla uczniów | Komunikaty | Nasza Gazeta
Dokumenty | Linki

Stronę odwiedzono Liczniki internetowe razy