Choinka szkolna

W sobotę 11.02.2020r. nasza szkoła zamieniła się w scenę tańców i zabaw. Wszystko za sprawą corocznej imprezy choinkowej tradycyjnie kończącej pierwszy semestr nauki. W godzinach przedpołudniowych swoją zabawę mieli uczniowie klas I-IV, którzy w progach szkoły pojawili się w pięknych i oryginalnych strojach. Czas tańców nie miał końca. Świetną zabawę zapewniła m. in. pani animatorka, która malowała twarze, wykonywała z balonów zwierzątka i prowadziła bal do samego południa.

Po godzinie 13 parkiet przejęły starsze klasy. W rytm najnowszych hitów muzycznych uczniowie klas V-VIII tańczyli i organizowali zabawy. W przerwach zabawy dzieciaki mogły posilić się przygotowanym przez rodziców posiłkiem.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację corocznej imprezy szkolnej. Piękne dekoracje wykonane przez panie nauczycielki, smaczny poczęstunek oraz obsługa balu spowodowały, że sobotnie popołudnie na długo pozostanie w pamięci uczniów.W.W.