WIELKIE SERCA MAMY…

Kolejny już raz mieszkańcy Zdziarca pokazali, że nie jest  im obce wspieranie innych i bezinteresowna pomoc tym, którzy jej potrzebują. Szkolny Caritas 22.12.2019 r. zorganizował Kiermasz Świąteczny, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Po feriach pełni sił i energii uczniowie postanowili przygotować następne wydarzenie w ramach wolontariatu. W tym celu 02.02.2020 roku korytarz szkolny zamienił się w scenę. Przybyli goście  uczestniczyli w koncercie pt. „Kto jeśli  nie ja pomagać innym ma ?”. Wspólnie kolędując, ciesząc się narodzeniem małego Jezusa ludzie dobrej woli złożyli dobrowolne datki na pomoc chorym dzieciom. Składamy serdecznie podziękowania rodzicom, dzieciom oraz opiekunom za zaangażowanie w akcję Kiermaszu Świątecznego zorganizowanego przez samorząd uczniowski i Szkolny Caritas, który odbył się przy kościele oraz Noworocznego Koncertu Charytatywnego w naszej szkole. Dziękujemy za upieczenie ciast i ciasteczek oraz wykonanie stroików świątecznych. Dziękujemy za serca pełne wrażliwości.