13 lutego 2026 roku obchodziliśmy w naszej Szkole – walentynki. To Święto jest dobrą okazją, by wyrazić koledze/koleżance/nauczycielowi naszą sympatię. Poczta walentynkowa, zorganizowana przez SU pod opieką pani Barbary Moskalczyk, pękała w szwach. Rozdaniem walentynkowych kartek zajęła się przewodnicząca Szkoły Ania wraz z Madzią i Weroniką. Dziewczyny wniosły do każdej klasy ogrom radości i uśmiechu oraz koszyk słodyczy, których można było skosztować odpowiadając poprawnie na walentynkowe pytania.
A na koniec zdjęcie na którym jest Patrycja – autorka naszych szkolnych fotek. Patrycja dziękuję za każde „proszę pani, przyszłam po aparat”:)