23 marca 2026 roku świętowaliśmy nie lada uroczystość – powitanie Wiosny! Tę radosną i pełną uśmiechu imprezę przygotowała pani Barbara Moskalczyk wraz z SU oraz pani Agnieszka Cisło – pedagog specjalny. Było ogłoszenie konkursu kolorowych skarpetek, wspólny wiosenny taniec oraz łapanie pierwszych wiosennych promieni słonecznych podczas puszczania mydlanych baniek.