26 kwietnia 2026 „Czytanie na dywanie” z mamą Martynki Z wielką uwagą przedszkolaki wysłuchały bajki pt.,,Piękna i Bestia” . Bajka do końca trzymała wszystkich w napięciu Serdecznie dziękujemy mamie Martynki za poświęcony czas i zaangażowanie!