7 maja 2026 roku odbył się w nasze Szkole Szkolny Konkurs Recytatorski w którym wzięli udział uczniowie klas 0 – III. Szkolne jury, w składzie – dyrektor Piotr Masłyk, Marzena Gera i Marzena Ratusińska, miało nie lada wyzwanie. Po wielu dyskusjach podjęto decyzję, by naszą placówkę w Gminnym Konkursie Poezji Dziecięcej im. Jana Brzechwy w Radomyślu Wielkim reprezentowały: Marysia, Helenka, Kornelia, Zuzia i Kaja. Dziewczynom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.