27 maja 2026 roku Helena, Kaja, Kornelia, Marysia, Zuzia Ch. i Zuzia G. reprezentowały naszą szkołę w Gminnym Turnieju Recytatorskim Poezji Dziecięcej w Radomyślu Wielkim. Dziewczyny spisały się wspaniale zajmując wysokie miejsca na podium. Kornelia zdobyła I miejsce, Helena i Zuzia G. – drugie, zaś Kaja i Marysia otrzymały wyróżnienia. Gratulacje!
Część zdjęć pochodzi ze strony SCKiB w Radomyślu Wielkim