1 czerwca 2026 roku uczniowie naszej Szkoły, pod opieką ks. Kamila Szęszoła, rozegrali szkolny turniej w „Rummikub”. „Rummikub łączy w sobie szczęście i strategię, ale wygrywa ten, kto potrafi spojrzeć na stół z innej perspektywy.” – zachwalają jej twórcy. Nasi gracze także są nią zachwyceni.
Szesnaścioro uczniów z klas III – VIII stanęło do gry, by zwyciężyć. Najlepszymi okazali się: Artur Kozub, Aleksander Wróbel, Miłosz Krzystyniak i Emilia Ogorzałek.
10 czerwca 2026 roku w ZSP im. K.K. Baczyńskiego odbędzie się Gminny Turniej w Rummikub.