4 czerwca 2026 Marysia na Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Dziecięcej w Radomyślu Wielkim Serdecznie gratulujemy naszej reprezentantce, Marysi, która pięknie wyrecytowała dwa wiersze Brzechwy i wróciła z wyróżnieniem. Całe przedszkole mocno trzymało kciuki.