Ania i Patrycja na Konkursie Pięknego Czytania w Partyni
2 czerwca 2026 roku dwie ósmoklasistki: Ania i Patrycja wzięły udział w Konkursie Pięknego Czytania w ZSP w Partyni. Dziewczyny wspaniale przeczytały fragmenty kazań księdza prymasa S. Wyszyńskiego i otrzymały wysokie noty. Gratulacje!