W poszukiwaniu Wiosny!
Korzystając z pierwszych ciepłych, wiosennych dni przedszkolaki wybrały się na spacer do lasu. Po drodze bacznie rozglądały się, aby jak najwięcej zobaczyć pierwszych oznak wiosny. Udało się nam zobaczyć pierwsze motyle, bazie oraz kwiaty. W chwili ciszy udało nam się też usłyszeć pięknie śpiewające ptaki.
,,Skarpetki nie do pary”
Wszystkie przedszkolaki wzięły udział w szkolnym konkursie, gdzie musiały wykazać się dużą pomysłowością i kreatywnością. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, serdecznie gratulujemy!
Witaj Wiosno!
23 marca 2026 roku świętowaliśmy nie lada uroczystość – powitanie Wiosny! Tę radosną i pełną uśmiechu imprezę przygotowała pani Barbara Moskalczyk wraz z SU oraz pani Agnieszka Cisło – pedagog specjalny. Było ogłoszenie konkursu kolorowych skarpetek, wspólny wiosenny taniec oraz łapanie pierwszych wiosennych promieni słonecznych podczas puszczania mydlanych baniek.
Książka dla przedszkolaka
Czytanie na dywanie czyli ,,Książka dla przedszkolaka”. Jak co roku rozpoczynamy akcj „czytania na dywanie” w ktorą bardzo chętnie i z wielkim zaangażowaniem włączają się rodzice. Tak jest i tym razem. Dziękujemy mamie Oliwii za poświęcony nam czas i przeczytanie ulubionej książeczki córki z serii ,,Tupcio Chrupcio”.