Helenka, Madzia i Zuzia walczyły o „Złoty Mikrofon”
28 kwietnia 2026 roku odbył się Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Złoty Mikrofon”. Naszą Szkołę reprezentowały drugoklasistki Helenka i Zuzia oraz Madzia z klasy VII. Dziewczyny włożyły w przygotowania do konkursu bardzo dużo pracy i energii, i zaprezentowały wspaniale naszą Szkołę. Madzia i Zuzia otrzymały drobne upominki oraz […]
Zuzia bierze udział w akcji „Czytanie na dywanie”
Dziś z czytelniczą niespodzianką odwiedziła nas nasza starsza koleżanka Zuzia. Dzięki niej mogliśmy poznać przygody ciekawskiego zajączka. Zuzia – dziękujemy!
Klasy I – III odwiedziły tarnowski teatr
16 kwietnia 2026 roku uczniowie klas I – III pod opieką swoich wychowawczyń wybrali się do tarnowskiego teatru im. Ludwika Solskiego, by obejrzeć sztukę pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Zarówno scena jak i widowisko spotkało się z ogromnym zainteresowaniem naszych małych widzów!
Czytanie na dywanie ,,Co kraj to obyczaj”
Dziś mieliśmy okazję poznać ciekawe obyczaje w różnych krajach. Dziękujemy siostrze Laurki za poświęcony czas i wspólne czytanie.
„Czytanie na dywanie” z mamą Martynki
Z wielką uwagą przedszkolaki wysłuchały bajki pt.,,Piękna i Bestia” . Bajka do końca trzymała wszystkich w napięciu Serdecznie dziękujemy mamie Martynki za poświęcony czas i zaangażowanie!
Klasa I w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o Karolu Wojtyle
Pierwszoklasiści wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Karol Wojtyła – jak odkrywać swoje talenty” i otrzymali pamiątkowe dyplomiki. Gratulacje!