Nareszcie wakacje!!!

22 czerwca – na ten dzień czekaliśmy wszyscy – zakończenie roku szkolnego! Rozpoczęliśmy tradycyjnie, punktualnie o godzinie ósmej na Mszy Świętej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Następnie w budynku szkoły dyrektor  pan Piotr Masłyk powitał wszystkich zgromadzonych, gratulując osiągnięć edukacyjnych, sportowych i innych młodzieży naszej szkoły, wręczając nagrody książkowe, dyplomy   oraz  świadectwa z wyróżnieniem.

Kolejnym punktem uroczystości było pożegnanie pani Janiny Bażan, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pan dyrektor podsumował lata pracy, podkreślił również cechy nauczycielki – pogodę ducha, optymizm i życzliwość, którymi zjednała sobie serca wychowanków i pracowników szkoły. Były kwiaty, brawa i łzy wzruszenia.

Pani Janinie życzymy samych słonecznych dni w życiu, niezawodnego zdrowia, siły  i czasu na realizację swych  pasji oraz marzeń.

I w końcu nastąpiła długo wyczekiwana przez uczniów chwila – ostatnie przedwakacyjne spotkanie w klasach, by odebrać upragnione świadectwa. Teraz można planować wakacyjne wojaże! Życzymy wszystkim bezpiecznego i dobrze zaplanowanego wakacyjnego wypoczynku!

Do zobaczenia we wrześniu!!