ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 2 września wszyscy  pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2019/2020. Uczniowie przybyli do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 8.00 Mszą Świętą. Następnie przeszliśmy do budynku szkoły, gdzie przewodniczący SU Konrad Ryś zdał raport. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał dyrektor szkoły pan Piotr Masłyk, który serdecznie powitał wszystkich przybyłych gości, uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. W dniu dzisiejszym uczniowie nie tylko powitali nowy rok szkolny, ale także byli świadkami wielkiego wydarzenia, jakim było uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Po części oficjalnej, uczniowie spotkali się z wychowawcami klas.