Sto lat, sto lat niech żyją, żyją Babcie i Dziadkowie!

Święto Babci i Dziadka to wydarzenia, o których pamięta każde dziecko, dlatego  10 stycznia 2020r. w szkole gościliśmy naszych ukochanych dziadków i wspólne celebrowaliśmy ich święto. Piątkowe spotkanie rozpoczęła krótka przemowa pana dyrektora, który powitał przybyłych gości. Następnie rozpoczęło się przedstawienie pt. „Calineczka” w wykonaniu uczniów klas 1-3. Polały się łzy szczęścia. Dumne babcie i zadowoleni dziadkowie nagrodzili swoich wnuków gromkimi brawami. Po części artystycznej nadszedł czas na życzenia.  Dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, podczas którego seniorzy mogli napić się herbaty i poczęstować łakociami. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji wydarzenia oraz dziadkom za liczne przybycie. Życzmy dużo zdrowia, radości oraz pogody ducha. Do zobaczenia za rok. W.W.